Вантажна шина Aufine ADM2 315/80 R22.5 157K
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ADM2 315/80 R22.5 157K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine ADM2 315/80 R22.5 157K
Усі ціни 10 →Aufine Energy ADM2 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 157/154K | 15 000 грн. |
Aufine ADM2 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154K PR20 | 14 137 грн. |
Aufine ADM2 (привод-карьер) 315/80 R22.5 157/154K 20PR | 13 364 грн. |
Шини Aufine ADM2 (ведущая) 315/80 R22,5 157/154K 20PR | 14 740 грн. |
Aufine АDM2 (315/80R22.5 157K) | 14 338 грн. |
ще 5 пропозицій