Вантажна шина Aufine ADR3 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ADR3 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aufine ADR3 295/80 R22.5 152M
Ціни на Aufine ADR3 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Aufine ADR3 295/80 R22.5 152M | від 12 815 грн. | 2 пропозиції | ||
Aufine ADR3 295/80 R22.5 154L | від 11 684 грн. | 9 пропозицій | ||
Aufine ADR3 295/80 R22.5 154M | від 13 524 грн. | 1 пропозиція | ||
Aufine ADR3 315/70 R22.5 154L | від 11 540 грн. | 10 пропозицій |