Вантажна шина Aufine ADR8 295/80 R22.5 152L
Товар застарів 9 870 грн. Тип: ведуча; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ADR8 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aufine ADR8 295/80 R22.5 152L
Ціни на Aufine ADR8 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Aufine ADR8 295/80 R22.5 154L | від 12 692 грн. | 14 пропозицій | ||
Aufine ADR8 315/70 R22.5 154L | від 12 300 грн. | 14 пропозицій | ||
Aufine ADR8 315/80 R22.5 156L | від 13 268 грн. | 14 пропозицій |