Вантажна шина Aufine ADR8 295/80 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ADR8 295/80 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine ADR8 295/80 R22.5 154L
Усі ціни 14 →Aufine Smart ADR8 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 154/150L | 14 316 грн. |
Aufine SMART ADR8 (ведущая) 295/80 R22.5 154/150L PR18 | 13 399 грн. |
Aufine ADR8 Smart (приводная) 295/80 R22.5 154/150L 18PR | 12 692 грн. |
AUFINE SMART ADR8 (ведуча) 295/80R22.5 154/150L | 13 399 грн. |
AUFINE SMART ADR8 (ведуча) 295/80R22.5 154/150L | 13 526 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Aufine ADR8 295/80 R22.5 154L
Ціни на Aufine ADR8 295/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Aufine ADR8 295/80 R22.5 154L | від 12 692 грн. | 14 пропозицій | ||
Aufine ADR8 315/70 R22.5 154L | від 12 300 грн. | 14 пропозицій | ||
Aufine ADR8 315/80 R22.5 156L | від 13 268 грн. | 14 пропозицій |