Вантажна шина Aufine AEL2 385/65 R22.5 160K
Відео 1Фото 1 |
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine AEL2 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine AEL2 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 14 →Aufine Energy AEL2 (рульова вісь) 385/65 R22.5 160K | 15 047 грн. |
Aufine AEL2 (рулевая) 385/65 R22.5 160K | 14 190 грн. |
Aufine AEL2 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 20PR | 13 412 грн. |
Вантажна шина AUFINE AEL2 (рульова) 385/65R22.5 160K | 14 190 грн. |
Вантажна шина AUFINE AEL2 (рульова) 385/65R22.5 160K | 14 324 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди