Вантажна шина Aufine AEM2 315/80 R22.5 157L
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine AEM2 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine AEM2 315/80 R22.5 157L
Усі ціни 6 →Aufine Energy АEM2 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/154L | 12 989 грн. |
Aufine AEM2 (руль-карьер) 315/80 R22.5 157/154L 20PR | 11 396 грн. |
Aufine АEM2 (315/80R22.5 157L) | 12 144 грн. |
Шини Aufine AEM2 (универсальная) 315/80 R22,5 157/154L 20PR | 12 485 грн. |
Aufine Energy АEM2 (рульова вісь) 315/80 R22.5 157/154L | 12 976 грн. |
Aufine Energy АEM2 (рулевая ось) 315/80 R22.5 157/154L | 12 991 грн. |