Вантажна шина Aufine ATR2 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Aufine ATR2 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aufine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aufine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aufine ATR2 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 9 →Aufine Energy ATR2 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160К | 14 997 грн. |
Aufine ATR2 (прицепная) 385/55 R22.5 160K | 14 137 грн. |
Aufine ATR2 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 13 364 грн. |
Aufine ATR2 (385/55R22.5 160K) | 14 338 грн. |
Шини Aufine ATR2 (прицепная) 385/55 R22,5 160K 20PR | 14 740 грн. |
ще 4 пропозиції