Сковорідка Aureti Marble AU-301-20 20 см
Фото 3 |
Aureti Marble AU-301-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti Marble AU-301-20 20 см
Сковорода Aureti Grey Marble, 20 см (AU-301-20) | 503 грн. |
Сковорода Aureti Grey Marble 20 см (AU-301-20) | 503 грн. |
Сковорідка 20 см Aureti Marble гранітний сірий литий алюміній арт. AU-301- | 479 грн. |
Сковорідка Aureti Marble 20 см FJ-20C/AU-301-20 | 499 грн. |
Модификації Aureti Marble AU-301-20
Ціни на Aureti Marble AU-301-20 |
---|---|---|---|---|
Aureti Marble AU-301-20 20 см | від 479 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Marble AU-302-24 24 см | від 595 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Marble AU-303-26 26 см | від 655 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Marble AU-301-28 28 см | від 869 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →