Сковорідка Aureti Marble AU-303-26 26 см
Фото 3 |
Aureti Marble AU-303-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti Marble AU-303-26 26 см
Сковорода Aureti Grey Marble, 26 см (AU-303-26) | 655 грн. |
Aureti Marble 26 см (AU-303-26) Marble26см(AU-303-26) | 709 грн. |
Сковорода Aureti Marble 26 см Гранітно-сіра (AU-303-26) | 719 грн. |
Сковорідка 26 см Aureti Marble гранітний сірий алюміній арт. AU-303-26 | 683 грн. |
Модификації Aureti Marble AU-303-26
Ціни на Aureti Marble AU-303-26 |
---|---|---|---|---|
Aureti Marble AU-301-20 20 см | від 479 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Marble AU-302-24 24 см | від 595 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Marble AU-303-26 26 см | від 655 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Marble AU-301-28 28 см | від 869 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →