Сковорідка Aureti Pratico AU-104-28 28 см
Фото 4 |
Aureti Pratico AU-104-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aureti Pratico AU-104-28
Ціни на Aureti Pratico AU-104-28 |
---|---|---|---|---|
Aureti Pratico AU-101-20 20 см | від 409 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-102-24 24 см | від 519 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-103-26 26 см | від 569 грн. | 4 пропозиції | ||
Aureti Pratico AU-104-28 28 см | від 849 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →