Електрочайник Aurora AU 3407 1750 Вт 2 л жовтий
Фото 6 |
Aurora AU 3407 2020 рікподвійні стінки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aurora 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aurora.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aurora AU 3407 1750 Вт 2 л жовтий
Усі ціни 8 →Електрочайник металевий AURORA AU 3407 | 426 грн. |
Електрочайник Aurora AU3407 | 509 грн. |
Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Aurora AU-3407 1750 Вт | 1 010 грн. |
Чайник Aurora AU-3407 жовтого кольору з металевою колбою є електричним при | 1 038 грн. |
Електричний пластиковий чайник з металевою колбою Aurora AU-3407 Жовтий з | 988 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості електрочайника Aurora AU 3407:
- Довжина мережевого шнура – 70 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →