Літня шина Austone ASR71 195/75 R16C 107R
Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Austone ASR71 195/75 R16C 107R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Austone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Austone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Austone ASR71 195/75 R16C 107R
Усі ціни 26 →Шина Austone ASR71 195/75 R16C 107R | 2 672 грн. |
Austone ASR71 195/75 R16C 107/105R | 2 696 грн. |
Austone ASR71 195/75 R16C 107/105R | 3 267 грн. |
Шини Austone ASR-71 195/75R16C 107/105R | 3 159 грн. |
Austone ASR71 (195/75R16C 107R) | 2 689 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →