Літня шина Austone SP-801 165/60 R14 75H
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Austone SP-801 165/60 R14 75H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Austone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Austone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Austone SP-801 165/60 R14 75H
Усі ціни 8 →Austone Athena SP-801 165/60 R14 75H | 1 188 грн. |
Austone Athena SP-801 165/60 R14 75H | 1 145 грн. |
Austone Athena SP-801 (165/60R14 75H) | 1 183 грн. |
Austone Athena SP-801 165/60 R14 75H | 1 161 грн. |
Austone SP801 Athena (165/60R14 75H) | 1 156 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →