Литий диск AUTEC Astana 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Відео 1Фото 3 | від 6 740 до 10 829 грн. Порівняти ціни 31 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Astana 74
Характеристики
AUTEC Astana 7x17/5x112 ET40 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Astana 7x17/5x112 ET40 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Autec Astana R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 (black polished) 100 | 7 293 грн. |
AUTEC Astana R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 BLACK POLISHED | 7 343 грн. |
Autec Astana (R17 W7.0 PCD5x112 ET40 DIA57.1) schwarz poliert | 7 357 грн. |
Диски Autec Astana 7x17 5x112 ET40 DIA57,1 (black polished) | 7 301 грн. |
Легковий диск AUTEC Astana Schwarz poliert R17 W7 PCD5x112 ET40 DIA57.1 | 7 503 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі