Литий диск AUTEC Ionik 6x15/4x108 ET45 DIA63,3
Відео 2Фото 10 | від 3 840 до 5 313 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.3 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації AUTEC Ionik 62
Характеристики
AUTEC Ionik 6x15/4x108 ET45 DIA63,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Ionik 6x15/4x108 ET45 DIA63,3
Сортувати
Литые диски Autec Ionik R15 W6 PCD4x108 ET45 DIA63.3 (mystic silver) 10018 | 4 344 грн. |
Autec Ionik 6x15 4x108 ET45 DIA63.3 BMP | 4 641 грн. |
Autec Ionik (R15 W6.0 PCD4x108 ET45 DIA63.3) mystik silber | 4 261 грн. |
Диски Autec Ionik 6x15 4x108 ET45 DIA63,3 (matt black polished) | 4 901 грн. |
Autec Ionik 6x15 4x108 ET45 DIA63.3 BMP | 4 380 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі