Литий диск AUTEC Xenos 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA70
Відео 3Фото 5 | від 6 390 до 8 764 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA70
Сортувати
AUTEC Xenos R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA70.1 Matt Black | 7 797 грн. |
Autec XENOS (X) Schwarz Matt (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70) | 7 499 грн. |
Autec Xenos (X) R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Black Matt X6516405092122 | 7 307 грн. |
Autec Xenos Black Matt R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70.0 | 8 764 грн. |
Autec Xenos (X) R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA70.1 Black Matt | 7 557 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі