Литий диск AUTEC Xenos 9x20/5x112 ET20 DIA66,6
Відео 3Фото 5 | від 11 901 до 15 099 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації AUTEC Xenos 79
Характеристики
AUTEC Xenos 9x20/5x112 ET20 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Xenos 9x20/5x112 ET20 DIA66,6
Сортувати
AUTEC Xenos R20 W9 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Matt Black | 12 264 грн. |
Autec XENOS (X) Schwarz Matt (R20 W9.0 PCD5x112 ET20 DIA66.6) | 13 699 грн. |
Autec Xenos (9J x 20 5x112 ET20 DIA66.6) Brillantsilber | 12 218 грн. |
Autec Xenos (X) R20 W9 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Black Matt X9020205075122 | 14 003 грн. |
Autec Xenos (X) R20 W9 PCD5x112 ET20 DIA66.6 Black Matt | 14 490 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі