Литий диск AUTEC Yucon 7,5x17/5x114,3 ET38 DIA70
Відео 1Фото 6 | від 4 960 до 8 759 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації AUTEC Yucon 39
Характеристики
AUTEC Yucon 7,5x17/5x114,3 ET38 DIA70 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Yucon 7,5x17/5x114,3 ET38 DIA70
Сортувати
Литые диски Autec Yukon R17 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA70.1 (titan silver) 10 | 5 540 грн. |
AUTEC Yukon R17 W7.5 PCD5x114,3 ET38 DIA70.1 titan silver | 5 586 грн. |
Autec Yucon (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA70.1) titan silber | 5 434 грн. |
Диски Autec Yukon 7,5x17 5x114,3 ET38 DIA70,1 (titan silver) | 5 539 грн. |
Autec Yukon titan silver (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA70.1) | 5 546 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі