Велошина Author AT-Speed Master 24x1.75 (37596089)
Author AT-Speed Master 24x1.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Author AT-Speed Master 24x1.75
Ціни на Author AT-Speed Master 24x1.75 |
---|---|---|---|---|
Author AT-Speed Master 24x1.75 | від 608 грн. | 1 пропозиція | ||
Author AT-Speed Master 26x2.0 | від 772 грн. | 1 пропозиція | ||
Author AT-Speed Master 27.5x2.0 | від 965 грн. | 3 пропозиції | ||
Author AT-Speed Master 700x42C | від 770 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →