Проєкційний екран AV Screen Electric 203x127
Очікується у продажу 6 000 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: мотор; Діагональ: 94; Співвідношення сторін: 16:10; Ширина полотна: 203; Висота полотна: 127; |
AV Screen Electric 203x127 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AV Screen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AV Screen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AV Screen Electric 203x127
Ціни на AV Screen Electric 203x127 |
---|---|---|---|---|
AV Screen Electric 203x127 | від 6 000 грн. |
AV Screen Electric 215x134 | від 6 400 грн. | 2 пропозиції | ||
AV Screen Electric 241x151 | від 7 125 грн. | 2 пропозиції | ||
AV Screen Electric 258x162 | від 10 120 грн. | 1 пропозиція | ||
AV Screen Electric 289x181 | від 8 800 грн. | 2 пропозиції |