Проєкційний екран AV Screen Electric 406x304
Очікується у продажу 60 750 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: мотор; Діагональ: 200; Співвідношення сторін: 4:3; Ширина полотна: 406; Висота полотна: 304; |
AV Screen Electric 406x304 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AV Screen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AV Screen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AV Screen Electric 406x304
Ціни на AV Screen Electric 406x304 |
---|---|---|---|---|
AV Screen Electric 170x128 | від 3 188 грн. |
AV Screen Electric 203x152 | від 3 750 грн. |
AV Screen Electric 289x217 | від 8 800 грн. | 2 пропозиції | ||
AV Screen Electric 406x304 | від 60 750 грн. | 2 пропозиції |