Наручний годинник Aviator V.2.25.7.171.4
Відео 2Фото 6 |
Aviator V.2.25.7.171.4 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aviator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aviator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aviator V.2.25.7.171.4
Часы Aviator V.2.25.7.171.4 | 22 072 грн. |
Чоловічі наручні годинники Aviator V. 2.25.7.171.4 | 22 073 грн. |
Годинник наручний Aviator V.2.25.7.171.4 | 22 072 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Aviator V.2.25.7.171.4:
- Телеметрична шкала
РекомендуємоПорівняти в таблиці →