Наручний годинник Aviator V.3.32.0.244.4
Відео 2Фото 15 |
Aviator V.3.32.0.244.4 |
|
Лімітована серія-950 примірників. Прозора задня кришка прикрашена імітацією приладу керма повороту кабіни пілота. Ротор вказує на градуси, як в авіаційному приладі тример.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aviator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aviator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aviator V.3.32.0.244.4
Часы Aviator V.3.32.0.244.4 | 40 297 грн. |
V.3.32.0.244.4 | 48 152 грн. |
Чоловічі наручні годинники Aviator V. 3.32.0.244.4 | 40 298 грн. |
Годинник наручний Aviator V.3.32.0.244.4 | 40 297 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →