Передпідсилювач AVM Evolution PA5.2
Відео 1Фото 4 |
AVM Evolution PA5.2
Тип:передпідсилювач, гібридний
Кількість каналів:2
Входів RCA:6 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Виходів REC:2 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики Evolution PA5.2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AVM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AVM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AVM Evolution PA5.2
Усі ціни 8 →Підсилювач звуку Avm Evolution Pa 5.2 Srebrny Przedwzmacniacz Lampowy (PA5 | 234 971 грн. |
Avm Evolution Pa 5.2 Srebrny Przedwzmacniacz Lampowy (PA52SILVER) | 229 240 грн. |
Avm Evolution Pa 5.2 Srebrny Przedwzmacniacz Lampowy (PA52SILVER) | 234 971 грн. |
Avm Evolution Pa 5.2 Srebrny Przedwzmacniacz Lampowy (PA52SILVER) | 240 702 грн. |
Підсилювач звуку Avm Evolution Pa 5.2 Czarny Przedwzmacniacz Lampowy (PA52 | 234 971 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості підсилювача AVM Evolution PA5.2:
- Можливе додаткове встановлення цифрових роз'ємів фонокорректора
РекомендуємоПорівняти в таблиці →