Навушники
Awei A620BL
Фото 5 |
Awei A620BL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei A620BL
Усі ціни 14 →Вакуумные Bluetooth наушники AWEI MDR A620BL + BT стильные | 393 грн. |
Навушники бездротові з магнітами Bluetooth Awei A620BL | 650 грн. |
Навушники Bluetooth Awei A620BL з магнітами 90дБ червоні | 580 грн. |
Навушники безпровідні Bluetooth Awei A620BL, чорні | 580 грн. |
Бездротові навушники з мікрофоном Awei A620BL Red | 799 грн. |
ще 9 пропозицій
Тільки почав користуватися. У мене практична гоухота, слуху на відсотків 30 тобто звук на трієчки в телевізорі я не чую мені потрібно мінімум 15, 20 поділів звуку щоб я чув нормально. Що хочу сказати що з такою проблемою як у мене, особисто для мене навушники виявилися гучні і з гарною якістю звуку, акамулується як на мене замало на заяву 6 годин він не дотягує, але якість звуку, відсутність шумів при прослуховуванні пісень на максимумі, і відмінної мобільної зв'язку ці мінуси легко перекриваються))) сидять зручно заряджається від мікро юїсбі, навіть при дзвінку повідомляється хто дзвонить якщо немає абонента в тел. Повідомляє номер того, хто дзвонить по цвфрам))) Шнур, іноді він бентежить що рано чи пізно перебитися, і тоді купуй нові щойно купив(ла) Awei A620BL |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →