Awei A920BL
Відео 2Фото 2 |
Awei A920BL |
|
Внутрішньоканальні бездротові навушники закритого типу з вбудованим мікрофоном. Відрізняються стильним і ефектним дизайном з механізмом магнітної фіксації, достатньою високою максимальною гучністю і дуже доступною вартістю. Обладнані пультом управління, за допомогою якого можна керувати відтворенням музичних композицій, регулювати гучність, а також приймати вхідні виклики. Мікрофон має середню чутливість (42 дБ) і забезпечує комфортні умови для спілкування в малошумном оточенні.
Для передачі аудіосигналу навушники Awei A920BL використовують бездротовий інтерфейс bluetooth V4.0 + EDR. Він має високу енергоефективність, що подовжує термін автономної роботи не тільки цього пристрою, але і смартфона, і гарантує радіус обслуговування до 10 м. Виробник заявляє про відтворення частотного діапазону від 20 до 20000 Гц при чутливості 110 дБ. Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 55 мАгод забезпечує до 5 годин прослуховування музики або до 6 годин автономної роботи в розмовному режимі. Залежно від потужності зарядного пристрою час заряду становить від 0,7 до 1,5 год. Навушники можна використовувати при заняттях спортом та іншої вираженої фізичної активності. Амбушюри щільно утримуються у вушній раковині, спеціальні комплектні пластикові фіксатори не дадуть вкладишів випасти під час різких рухів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Купити Awei A920BL
Бездротові навушники Awei A920BL Чорний 149096402 багатофункціональні | 601 грн. |
Бездротові навушники вакуумні Awei A920BL Чорний 149096402 | 588 грн. |
Стильні бездротові навушники Awei A920BL Чорний 149096402 | 588 грн. |
Бездротові навушники-гарнітура Awei A920BL Чорний 149096402 | 588 грн. |