Навушники
Awei ES-15Hi
Фото 3 |
Awei ES-15Hi |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei ES-15Hi
Навушники вкладиш AWEI ES-15Hi Чорні 20 – 20000 Гц | 303 грн. |
Навушники вкладиш AWEI ES-15Hi Чорні 1,2 м | 294 грн. |
Навушники вкладиші AWEI ES-15Hi Чорні мікрофон на дроті | 294 грн. |
Навушники вкладиш AWEI ES-15Hi 3,5 мм (mini-Jack) Чорні | 294 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →