Унітаз AXA Glomp 0201301
AXA Glomp 0201301 |
|
Додатково може комплектуватися зливним бачком та сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Glomp 0201301
Усі ціни 11 →Унітаз підлоговий AXA Glomp 0201301 з бачком та сидінням Soft Close 020130 | 18 500 грн. |
Унітаз підлоговий з бачком AXA Glomp, з сидінням Soft Close, білий глянсов | 18 240 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка AXA Glomp без сидіння випус | 14 304 грн. |
Унітаз підлоговий AXA Glomp Norim, білий глянцевий (0201301) | 14 510 грн. |
Унитаз напольный AXA Glomp черный матовый 0201307 с бачком и сиденьем Soft | 19 900 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →