Унітаз AXA Glomp 0201401
Фото 4 |
AXA Glomp 0201401 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AXA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AXA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AXA Glomp 0201401
Усі ціни 6 →Унітаз для підлоги AXA Glomp 0201401 з сидінням Soft Close 0201401+31910+F | 9 300 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка AXA Glomp NORIM без сидіння | 11 269 грн. |
Унитаз напольный AXA Glomp черный матовый 0201407 с сиденьем Soft Close | 9 800 грн. |
Унітаз підлоговий безобідковий білий без бачка AXA Glomp NORIM без сидіння | 11 230 грн. |
Унітаз для підлоги AXA Glomp чорний матовий 0201407 з сидінням Soft Close | 13 300 грн. |
Унитаз напольный AXA Glomp 0201401 с сиденьем Soft Close | 7 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →