Змішувач Axor Citterio M 34420000
Axor Citterio M 34420000 Citterioбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Citterio M 34420000
Усі ціни 7 →Змішувач одноважільний для ванни з коротким виливом Hansgrohe AXOR CITTERI | 29 681 грн. |
Змішувач для ванни одноважільний Axor CITTERIO M, хром 34420000 | 33 532 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio M 34420000 | 24 000 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio M 34420000 | 24 600 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio M 34420000 | 25 200 грн. |
Змішувач Axor Citterio M для ванни хромований 34420000 | 29 540 грн. |
Змішувач для ванни з виливом Axor Citterio M (34420000) | 38 013 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Citterio M 34420000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →