Верхній душ Axor Shower Solutions 26035000
Фото 8 |
Axor Shower Solutions 26035000 |
|
Різьбове з'єднання-1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Shower Solutions 26035000
Усі ціни 6 →Верхній душ 350 1jet Axor ShowerSolutions (колір - хром) 26035000 26035000 | 107 785 грн. |
Hansgrohe Axor Deszczownica ShowerSolutions 350 1jet z przyłączem sufitowy | 97 760 грн. |
Hansgrohe Axor Deszczownica ShowerSolutions 350 1jet z przyłączem sufitowy | 100 204 грн. |
Hansgrohe Axor Deszczownica ShowerSolutions 350 1jet z przyłączem sufitowy | 102 648 грн. |
Верхній душ 350 1jet Axor ShowerSolutions (колір - підлога. нікель) 260358 | 106 966 грн. |
Верхній душ 350 1jet Axor ShowerSolutions (колір - золото) 26035820 260359 | 106 966 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →