Блок живлення AZZA PSAZ ARGB PSAZ-650W ARGB
Фото 4 |
AZZA PSAZ ARGB PSAZ-650W ARGB 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AZZA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AZZA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AZZA PSAZ ARGB PSAZ-650W ARGB
Усі ціни 57 →Azza 650W ARGB (PSAZ-650W) PSAZ-650W(ARGB) | 2 049 грн. |
Блок живлення AZZA 650W 80 PLUS BRONZE (PSAZ-650B) PSAZ-650B | 2 025 грн. |
Блок питания Azza 650W (PSAZ 650W ARGB) | 2 030 грн. |
Блок живлення Azza 650W (PSAZ 650W ARGB) | 2 038 грн. |
Блок питания 650w, azza psaz-650w(argb) 120 мм, 2x4+4pin, sata x 5, 2x(6+2 | 2 290 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →