Ракетка для великого тенісу Babolat Pure Aero Lite (101308/142)
Відео 1Фото 4 |
Babolat Pure Aero Lite |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babolat Pure Aero Lite
Babolat Pure Aero Lite Grey Yellow White Szary | 10 160 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT PURE AERO LITE UNSTR 2023 NEW (101491/370) | 7 599 грн. |
Babolat Rakieta Pure Aero Lite | 12 280 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT PURE AERO LITE STR 2023 NEW (102491/370) | 7 999 грн. |
Тенісна ракетка Babolat Pure Aero Lite 101491/370 | 7 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →