Ракетка для великого тенісу Babolat Pure Strike 100
Відео 1Фото 4 |
Babolat Pure Strike 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babolat Pure Strike 100
Babolat Pure Strike 100 16X19 300G Kolorowe | 12 720 грн. |
Ракетка Babolat Pure Strike 100 unstr white/red/black no cover Gr3 101400/ | 9 444 грн. |
Тенісна ракетка Babolat Pure Strike 100 101400/323 | 6 999 грн. |
Ракетка Babolat Pure Strike 100 unstr white/red/black no cover Gr3 | 9 637 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →