Ракетка для великого тенісу Babolat Pure Strike 16x19
Відео 10Фото 4 |
Babolat Pure Strike 16x19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babolat Pure Strike 16x19
Babolat Pure Strike 16 19 White Red Black Biały | 11 760 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT PURE STRIKE 16x19 UNSTR NC 2020 (101406/323) | 5 399 грн. |
Тенісна ракетка Babolat Pure Strike 16/19 101406/323 | 7 299 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →