Фен BaByliss Power Pro 6704E
Фото 4 |
BaByliss Power Pro 6704E білий чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss Power Pro 6704E
Усі ціни 23 →Фен BaByliss 6704E | 1 359 грн. |
Фен Babyliss 6704E | 1 475 грн. |
Фен Babyliss 6704E | 1 499 грн. |
Фен для волосся BaByliss 6704E, чорний | 1 499 грн. |
Фен BaByliss 6704E | 1 949 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації BaByliss Power Pro 6704E
Ціни на BaByliss Power Pro 6704E |
---|---|---|---|---|
BaByliss Power Pro 6704WE | від 1 385 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss Power Pro 6704E | від 1 319 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →