Плойка BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE
Відео 1Фото 3 |
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE |
|
Діапазон температури нагріву 135 – 220 С°.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE
Довга плойка для волосся BaByliss PRO (BAB 2470TDE) | 1 749 грн. |
Плойка BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE | 1 900 грн. |
BaByliss PRO Titanium Diamond Extra Long щипці для завивки довгого волосся | 2 990 грн. |
Плойка BaByliss EXTRA LONG, 10мм BAB 2470TDE (BAB2470TDE) CI00019 | 1 931 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE
Ціни на BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE | від 1 749 грн. | 4 пропозиції | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2472TDE | від 1 769 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2473TDE | від 1 887 грн. | 4 пропозиції | ||
BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2474TDE | від 1 969 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →