Стайлер BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE
Фото 3 |
BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE |
|
Пластини покриті за допомогою нової технології EP Technology (5.0). Кнопка блокування пластин на корпусі.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO EP Technology BAB2658EPCE
Усі ціни 7 →Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2658EPCE | 1 559 грн. |
Щипці-гофре BaByliss PRO BAB2658EPCE | 1 650 грн. |
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2658EPCE праска-гофре для при | 2 700 грн. |
Плойка BaByliss PRO Heating Brushes-Curling | 2 006 грн. |
Плойка-гoфре BaByliss EP TECHNOLOGY CRIMP, 38мм (BAB2658EPCE) CI00030 | 1 751 грн. |
Прибор для укладки BaByliss BAB 2658 EPCE | 1 566 грн. |
Стайлер Babyliss Pro BAB2658EPCE | 1 647 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →