Стайлер BaByliss PRO BAB3091BKTE
Відео 1Фото 3 |
BaByliss PRO BAB3091BKTE червоний чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO BAB3091BKTE
Випрямляч для волосся BaByliss PRO (BAB3091BKTE) | 2 829 грн. |
BaByliss PRO Titanium - Ionic BAB3091BKTE випрямляч для волосся Black Tita | 4 130 грн. |
Плойка-випрямляч BaByliss BaByliss PRO BAB3091BKTE Titanium Special Editio | 3 128 грн. |
BABYLISS PRO PROSTOWNICA TITANIUM BAB3091BKTE BLK PREZENT DLA KOBIETY MAMY | 8 484 грн. |
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO BAB3091BKTE
Ціни на BaByliss PRO BAB3091BKTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO BAB3091RDTE | від 2 776 грн. | 5 пропозицій | ||
BaByliss PRO BAB3091BKTE | від 2 829 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →