Фен BaByliss PRO Levante BAB6950IE
Фото 3 |
BaByliss PRO Levante BAB6950IE білий чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO Levante BAB6950IE
Усі ціни 7 →Фен BaByliss PRO BAB6950IE | 2 069 грн. |
BaByliss PRO Dryers Levante 2100W Ionic фен для волосся Black | 2 790 грн. |
Фен BaByliss PRO Levante Ionic BAB6950IE | 2 059 грн. |
Фен BaByliss PRO BAB6950IE Levante | 2 084 грн. |
Фен BaByliss PRO Levante BAB6950IE | 3 024 грн. |
Фен для волосся BaByliss PRO BAB6950IE Levante (BAB6950IE) HD00027 | 2 325 грн. |
Фен BaByliss PRO Levante BAB6950IE | 3 030 грн. |
Модификації BaByliss PRO Levante BAB6950IE
Ціни на BaByliss PRO Levante BAB6950IE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Levante BAB6950WIE | від 1 950 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO Levante BAB6950IE | від 2 059 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →