Триммер для бороды и носа BaByliss MT728E
Фото 5 |
BaByliss MT728E |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss MT728E
BaByliss MT728E тример для тілаBaByliss MT728E, Тримери для чоловіків, Пристрій BaByliss MT728E дозволить вам постійно тримати свій вигляд під контролем. Простота використання робить його ідеальним помічником під час нескладних модних приготувань. Властивості: з легкістю піклуватиметься про небажані волоски надійно підстрижена борода та вуса змінні насадки налаштування довжини... щепідстригання Спосіб використання: Дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект. Notino.uaНовий магазин (Київ) Поскаржитись | 1 870 грн. |
Машинка для стрижки+триммер BaByliss MT728EТриммер Babyliss MT728EТриммер Babyliss MT728E - идеальный ответ на все ваши потребности. С помощью большого набора насадок вы сможете легко подстригать и укладывать волосы на теле и лице. Триммер питается от встроенного аккумулятора и работает беспроводно до 60 минут при полном заряде. Babyliss MT728E поможет вам полностью контролировать свой внеш... щений вид, где бы и когда бы вы ни были.Лезвия из углеродистой сталиДержите свою бороду под полным контролем с помощью триммера Babyliss MT728E. Устройство оснащено лезвиями из углеродистой стали, которые обеспечивают острый срез и длительную точность. Дополнительным бонусом является то, что головку можно мыть под водой, что значительно облегчает очистку устройства.Множ Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 017 грн. |
Набір для стриження Babyliss MT728E | 1 899 грн. |
Машинка для стрижки + тример BaByliss MT728EТример Babyliss MT728E
Тример Babyliss MT728E - ідеальна відповідь на всі ваші потреби. За допомогою великого набору насадок ви зможете легко підстригати та укладати волосся на тілі та обличчі. Тример живиться від вбудованого акумулятора і працює бездротово до 60 хвилин при повному заряді. Babyliss MT728E допоможе вам повністю контролювати свій... щезовнішній вигляд, де б і коли б ви не були.
Леза з Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 011 грн. |
Серія BaByliss Men (побутові для нього)Порівняти в таблиці →
від 972 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 24 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 2 491 грн.
тример для бороди, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: титанові, регульовані, вологе очищення
від 629 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 4 288 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 4 731 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для гоління, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 300 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.2 – 16 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення, індикатор заряду
від 499 грн.
тример для носа та вух, для вух та носа, джерело живлення: батарейки, леза: нержавіюча сталь
від 3 155 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 160 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.6 – 28 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані, вологе очищення, індикатор заряду
від 2 047 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 75 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.3 – 13 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 264 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 1 896 грн.
набір машинка для стрижки + тример, джерело живлення: від мережі, батарейки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 1 584 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для еспаньйолки, для вух та носа, для гоління, для тіла, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.5 – 15 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 883 грн.
машинка для стрижки, гребені: фіксовані, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 1 155 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь
від 1 599 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 4 754 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 180 хв, гребені: фіксовані, стрижка 0.8 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 1 061 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 7 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 577 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, фіксовані, стрижка до 8 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 499 грн.
набір машинка для стрижки + тример, джерело живлення: до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 25 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 928 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, для тіла, дод. ніж для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 70 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка 0.4 – 14 мм, леза: титанові, вологе очищення
від 1 870 грн.
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, фіксовані, стрижка до 8 мм, леза: нержавіюча сталь
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
тример для бороди та носа, для вух та носа, для гоління, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, фіксовані, стрижка до 8 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 208 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 21 мм, леза: нержавіюча сталь
від 2 850 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 120 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 42 мм, леза: титанові, індикатор заряду
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 25 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 299 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка до 12 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані
від 859 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 21 мм, леза: нержавіюча сталь
від 926 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: до 40 хв, гребені: регульований, стрижка 1 – 30 мм, леза: нержавіюча сталь
від 425 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, гребені: регульований, стрижка 0.7 – 21 мм, леза: керамічні, індикатор заряду
від 620 грн.
тример для носа та вух, для вух та носа, для брів, джерело живлення: батарейки, гребені: фіксовані, стрижка до 5 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 1 144 грн.
багатофункціональна машинка для стрижки, для вух та носа, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: фіксовані, стрижка до 9 мм, леза: нержавіюча сталь
машинка для стрижки, джерело живлення: акумулятор, до 60 хв, гребені: регульований, стрижка 0.5 – 24 мм, леза: нержавіюча сталь, вологе очищення
від 349 грн.
машинка для стрижки, джерело живлення: від мережі, гребені: фіксовані, стрижка 1 – 12 мм, леза: нержавіюча сталь, регульовані