Фен BaByliss Power Pro 6704WE
Фото 4 |
BaByliss Power Pro 6704WE білий чорний |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss Power Pro 6704WE
Усі ціни 6 →Фен BaByliss 6704WE | 1 404 грн. |
Фен BaByliss 6704WE | 1 398 грн. |
Фен BaByliss 6704WE | 1 693 грн. |
BaByliss Speed Pro 2000 6704WE фен для волосся | 1 405 грн. |
Фен BaByliss 6704WE | 1 385 грн. |
Фен BaByliss 6704WE | 1 687 грн. |
Модификації BaByliss Power Pro 6704WE
Ціни на BaByliss Power Pro 6704WE |
---|---|---|---|---|
BaByliss Power Pro 6704WE | від 1 385 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss Power Pro 6704E | від 1 319 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →