Тример для бороди BaByliss PRO 4Artists FX7870RE
Відео 3Фото 4 |
BaByliss PRO 4Artists FX7870RE |
|
Продуктивний професійний акумуляторний тример з міцним суцільнометалевим корпусом, гарною автономністю та універсальним зарядним пристроєм (від 110 до 240 В). Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії із серії BaByliss PRO 4 Artists зразка 2021 року, призначений для активного професійного застосування. Широкий 40-мм Т-подібний ножовий блок тримера ідеально підходить для створення високоточних крайових ліній на шиї, бороді, навколо вух та виконання складних малюнків на волоссі (hair tatoo).
У комплект також входять спеціальні інструменти регулювання ножового блоку, які дозволять його оптимальним чином налаштовувати, не знімаючи з тримера. Захисне покриття металу з DLC та титану забезпечує тривалий термін експлуатації ножового блоку. Серцем тримера BaByliss PRO 4Artists FX 7870RE є безколекторний електродвигун із цифровим керуванням EDM Technology, який був розроблений спільно з інженерами Ferrari.
Він відрізняється надійністю, скромною вагою, високим моментом, що крутить, наднизькими показниками шуму і вібрації. Завдяки йому тример з легкістю впорається з будь-якими навантаженнями, при стрижці найжорсткішого і густого волосся. Інструмент чудово збалансований, має спеціально профільовану поверхню корпусу для запобігання прослизу для найкращого контролю. Оптимізована форма корпусу зі звуженням у ножа значно покращує огляд під час роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss PRO 4Artists FX7870RE
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки BaByliss PRO FX7870RE | 4 189 грн. |
Машинка для стрижки BaByliss PRO Skeleton FX Red FX7870RE | 4 350 грн. |
Машинка для стрижки (трімер) Babyliss FX7870RE | 7 339 грн. |
Триммер BaByliss PRO FX7870RE Skeleton Red FX Trimmer | 4 195 грн. |
Машинка для стрижки BaByliss PRO FX7870RE Skeleton Red FX Trimmer (BAB FX7 | 4 405 грн. |
Babyliss FX7870RE | 7 518 грн. |
Модификації BaByliss PRO 4Artists FX7870RE
Ціни на BaByliss PRO 4Artists FX7870RE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists FX7870GSE | від 4 199 грн. | 8 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870GE | від 4 189 грн. | 23 пропозиції | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870RE | від 4 189 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7870BKE | від 4 200 грн. | 2 пропозиції |