Машинка для стрижки BaByliss PRO 4Artists FX7880E
Відео 5Фото 5 |
BaByliss PRO 4Artists FX7880E рожевий хром |
|
Укомплектований двома ножовими блоками з японської легованої сталі — 30 мм «U» і 40 мм «T» з можливістю встановити «нульову» прилягання «Zero Gap».
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO 4Artists FX7880E
Усі ціни 23 →Машинка для стрижки BaByliss PRO FX7880E | 3 599 грн. |
BABYLISS PRO FX7880E | 3 839 грн. |
Машинка для стрижки BaByliss Pro FX7880E | 3 649 грн. |
Тример Babyliss Pro FX7880E | 3 839 грн. |
BABYLISS PRO FX7880E | 3 820 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BaByliss PRO 4Artists FX7880E
Ціни на BaByliss PRO 4Artists FX7880E |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO 4Artists FX7880RGE | від 3 645 грн. | 7 пропозицій | ||
BaByliss PRO 4Artists FX7880E | від 3 170 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →