Фен BaByliss PRO BAB5586E
Фото 4 |
BaByliss PRO BAB5586E |
|
Порівняно недорогий професійний фен від «стильного» бренду BaByliss. Належить до відомої лінійки PRO, оснащений двома іонізаторами і кераміко-турмаліновим покриттям, що робить його ефективним і зручним. Вбудовані укладання роблять волосся більш слухняним, гладкими і блискучими, а також нейтралізують статичні заряди — функція не нова, проте генераторів два, що дозволяє не турбуватися про стан і здоров'я волосся.
Передбачена тільки одна насадка-концентратор, ширина якої становить 6 мм. Така насадка відмінно справляється з будь-якими видами укладання, а також використовується для надання об'єму волоссю. Покриття нагрівального елемента поєднує кераміку і турмалін, так що фен рівномірно розподіляє тепло. Є 6 режимів роботи: 2 швидкості і 3 настройки температури — їх можна комбінувати підбираючи такі параметри укладання, які підійдуть для вашого волосся.
Функція холодного повітря дозволяє виключити участь нагрівальних елементів і підходить для володарів дуже пошкоджених і чутливих волосся. Потужність роботи при цьому дуже пристойна і становить 1800 Вт. Фен BaByliss BAB5586E рекордно легкий, важить всього 420 г. Корпус моделі матовий і прогумований — не тільки добре виглядає, але і не ковзає в процесі укладання. Фільтр для захисту від пилу і волосся знімний, його можна легко очищати.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss PRO BAB5586E
Усі ціни 6 →Фен BaByliss PRO BAB5586E SL Ionic | 1 750 грн. |
BaByliss PRO Dryers SL Ionic 1 5586GE фен для волосся блискучий BAB5586GE | 2 480 грн. |
Фен для волосся Babyliss SL IONIC 1800W корпус "Brilliant" (BAB5586GE) HD0 | 1 844 грн. |
Фен BaByliss PRO BAB5586GE SL Ionic | 1 600 грн. |
BaByliss PRO Dryers SL ionic BAB5586E фен для волосся матове BAB5586E 1 кс | 2 490 грн. |
Фен для волосся Babyliss SL IONIC 1800W корпус "Soft touch" чорний (BAB558 | 1 844 грн. |