Плойка BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2270TTE
Відео 3Фото 7 | Товар застарів 1 050 грн. Тип пристрою: плойка; Потужність (Вт): 30; Температурні режими: 11; Регулювання температури (°C): 100 – 200; іонізація; автоматичне вимкнення; |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2270TTE |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фена BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2270TTE:
- Час нагріву 1 хвилина
Модификації BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2270TTE
Ціни на BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2270TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE | від 1 620 грн. | 5 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE | від 1 589 грн. | 5 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2273TTE | від 1 699 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2274TTE | від 1 689 грн. | 6 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2275TTE | від 1 680 грн. | 5 пропозицій |