Машинка для стрижки BaByliss Super-X Metal Black Edition MT991E
Відео 1Фото 10 |
BaByliss Super-X Metal Black Edition MT991E |
|
Високоякісний багатофункціональний бездротовий тример для стрижки волосся на голові та тілі, гоління та догляду за рослинністю на обличчі. Позиціонується як продукт у верхній частині середньої цінової категорії 2022 року. Орієнтований на активне побутове та періодичне професійне використання. Відрізняється вражаюче багатою комплектацією, в яку входять 11 змінних насадок-гребенів, тример для вусів і бороди, тример для видалення волосся в носі та вухах, модуль сіткової бритви, бритва для тіла, підставка для зарядки, підставка для аксесуарів, щітка та олія для чищення.
Також варто відзначити велику ємність вбудованого Li-Ion-акумулятора та вражаючу автономність, що досягає 5 годин (зарядка займає до 3 годин). Бездротовий тример BaByliss Super-X Metal Black Edition MT991E може застосовуватися для точної стрижки волосся на голові, моделювання, проріджування, ультракороткої стрижки, створення точних окантовок та догляду за бородою, вусами, бакенбардами.
За рахунок надійних лез, що самозаточуються, з нержавіючої сталі з покриттям нітридом титану ця машинка забезпечить ідеальний результат навіть після 4-5 років експлуатації, чим не можуть похвалитися бюджетні моделі. Ширина основної насадки становить 41 мм, що дозволяє збільшити зону охоплення. Підтримується регулювання висоти різання від 0,2 мм до 16 мм. Міцний корпус тримера вологонепроникний і для швидкого очищення ножового блоку можна використовувати промивання струменем води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Купити BaByliss Super-X Metal Black Edition MT991E
Машиннка для стрижки BaByliss Super-X Metal Black Edition MT991E | 4 352 грн. |
Тример для бороди та вусів BaByliss Super-X METAl Black Edition MT991E | 4 647 грн. |
Триммер для бороды и усов BaByliss Super-X METAl Black Edition MT991E | 4 355 грн. |
Тример для бороди та вусів BaByliss Super-X METAl Black Edition MT991E | 4 349 грн. |
Триммер для бороды и усов BaByliss Super-X METAl Black Edition MT991E | 4 349 грн. |