Болторіз Bahco 4559-36 900 мм
12 958 грн. Купити! Болторіз Bahco 900 мм 4559-36 (11496)Маркетплейс: Rozetka.ua Нужные вещиЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bahco 4559-36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bahco 4559-36
Ціни на Bahco 4559-36 |
---|---|---|---|---|
Bahco 4559-12 320 мм | від 4 843 грн. | 2 пропозиції | ||
Bahco 4559-18 430 мм | від 6 143 грн. | 2 пропозиції | ||
Bahco 4559-30 750 мм | від 9 872 грн. | 1 пропозиція | ||
Bahco 4559-36 900 мм | від 12 958 грн. | 1 пропозиція | ||
Bahco 4559-42 1060 мм | від 22 065 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →