Молоток Bahco 481-500 (8005078)
Фото 3 |
Bahco 481-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco 481-500
Молоток слесарный немецкого типа Bahco 500г (481-500) | 750 грн. |
Молоток слюсарний Bahco з ручкою з ясена 620 г (481-500) | 903 грн. |
Молоток слюсарний Bahco німецького типу 300 мм, 500 г 481-500 (11020) | 1 021 грн. |
Модификації Bahco 481-500
Ціни на Bahco 481-500 |
---|---|---|---|---|
Bahco 481-300 | від 710 грн. | 1 пропозиція | ||
Bahco 481-400 | від 786 грн. | 2 пропозиції | ||
Bahco 481-500 | від 750 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →