Ножівка Bahco NP-16-U7/8-HP
Фото 4 |
Bahco NP-16-U7/8-HP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bahco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bahco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bahco NP-16-U7/8-HP
Ножовка универсальная Bahco 400 мм (NP-16-U7/8HP) | 560 грн. |
Ножівка Bahco Prizecut (NP-16-U7/8-HP) | 475 грн. |
Ножівка Bahco Prizecut по дереву універсальна 400 мм, 7/8 зуба/дюйм NP-16- | 532 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель NP-16-U7/8-HP — довжина полотна 400 мм, вага 310 г
- Модель NP-19-U7/8-HP — довжина полотна 475 мм, вага 370 г
- Модель NP-22-U7/8-HP — довжина полотна 550 мм, вага 420 г
Модификації Bahco NP-16-U7/8-HP
Ціни на Bahco NP-16-U7/8-HP |
---|---|---|---|---|
Bahco NP-16-U7/8-HP | від 475 грн. | 3 пропозиції | ||
Bahco NP-19-U7/8-HP | від 504 грн. | 4 пропозиції | ||
Bahco NP-22-U7/8-HP | від 690 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →